Niezawodność i certyfikacja naszych ekologicznych cebulek szafranu.

Oprócz naszych konwencjonalnych uprawianych cebul szafranu, sprzedajemy również ekologiczne cebulki.

Różnica między tymi dwoma typami cebulek polega na tym, że nasze ekologiczne cebulki Crocus sativus są uprawiane w całkowicie ekologiczny sposób.

Oznacza to, że podczas uprawy tych cebul nie stosujemy żadnych chemicznych środków ochrony roślin i nawozów. chwastów odbywa się również mechanicznie i ręcznie.

Ekologiczne cebulki szafranu zostaną dostarczone z naszym europejskim certyfikatem ekologicznym, który jest wymagany przez firmy zarejestrowane jako firma ekologiczna.

Głównym zyskiem na zakup ekologicznych cebulek kwiatowych jest to, że szafran zebrany w pierwszym roku można już nazwać ekologicznym lub bio szafranem.

 

Skal Biocontrole

Aby zagwarantować naszym klientom, że nasze ekologiczne cebulki szafranu są rzeczywiście autentycznie ekologiczne, nasza firma jest powiązana ze Skal Biocontrole, która jest wyznaczona jako osoba nadzorująca w celu wykazania wiarygodności produktów ekologicznych w Holandii.

Inspekcja i certyfikacja przez Skal Biocontrole odbywa się zgodnie z przepisami europejskimi: (WE) Nr. 834/2007, (WE) Nr. 889/2008 i (WE) Nr. 1235/2008.

W konsekwencji cały proces produkcji naszych ekologicznych cebulek Crocus sativus musi być zgodny z przepisami ustawowymi, które określa rząd europejski.

 

Dlatego z dumą oferujemy Państwu, jako jedną z pierwszych firm w Holandii, ekologiczne cebulki Crocus sativus.